Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Коровій провів кадрові зміни у керівному складі Вінницької облдержадміністрації

Коровій провів кадрові зміни у керівному складі Вінницької облдержадміністрації

Ігор Івасюк займатиме посаду заступника голови Вінницької ОДА, а департаментом освіти керуватиме Володимир Буняк. Раніше, І. Івасюк працював на посаді заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за інформацією з оперативної наради 22 січня.

Сьогодні керівник ОДА Валерій Коровій повідомив, що відповідно до внесення змін і доповнень до Закону України «Про державу службу», змінені умови роботи керівного складу обласної державної адміністрації, зокрема голови та заступників голови ОДА.

«Вони виведені з переліку категорії «А». З огляду на це, я підписав розпорядження, згідно з яким Івасюк Ігор Дмитрович призначений заступником голови обласної державної адміністрації, а в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА призначений Буняк Володимир Володимирович», - зазначив Валерій Коровій.

Він також подякував керівникам служб, відповідальних за усунення наслідків стихії, яка торкнулася 8 районів Вінниччини, за ефективну роботу. Відтак відзначив, що на сьогодні в області немає жодного населеного пункту, де б не було енергоживлення, а всі дороги розчищені.

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме