Полная версия сайта Житомир Новости
 Культура
 / 

Гурт з Вінниці бере участь в Національному відборі на Євробачення. Відео

Гурт з Вінниці бере участь в Національному відборі на Євробачення. Відео

Оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019. З 9 лютого в прямих ефірах за право представити Україну боротимуться 16 виконавців. Серед них – гурт з Вінниці – «The Hypnotunez».

«Національний відбір знов тішить дуже якісним складом виконавців і абсолютно різними жанрами. Традиційно до нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому минулого року на етапі кастингу удача не посміхнулася. Приємно, що вони не склали руки, а прислухалися до наших порад і використали цей рік, аби підготуватися максимально якісно і професійно. Найцінніше, що знову готові боротися зірки, які вже мають досвід участі в цьому непростому відборі. Адже справжній артист завжди буде йти до кінця», – прокоментував музичний продюсер Національного відбору Руслан Квінта для офіційного сайту Нацвідбору.

Braii Freedom jazz KAZKA YUKO The Hypnotunez LAUD TAYANNA Brunettes Shoot Blondes VERA KEKELIA ЦеШо Ivan NAVI ANNA MARIA BAHROMA LETAY КiRA MAZUR KHAYAT

22 січня відбудеться традиційне жеребкування, яке визначить порядок виступів конкурсантів у півфіналах.

Прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ.

Вінницький гурт «The Hypnotunez» брав участь в телешоу «Х-фактор». Також нам вдалося поспілкуватися із фронтменом колективу: Гера Луідзе носить лише срібло та читає магічний реалізм.

Вiнниця.info

  Материалы по теме