Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Грандіозна реконструкція на Замості та ремонт площ у Вінниці: замовили 5 проектів

Грандіозна реконструкція на Замості та ремонт площ у Вінниці: замовили 5 проектів

 30 січня департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради уклав угоди на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітальних ремонтів вулиць, площ та зон благоустрою. Передбачена реконструкція п’яти об’єктів. Загальна сума договорів на виготовлення ПКД - 2,330 млн. гривень.

Звіт про укладені договори опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro.

Чотири із п’яти проектів виготовить комунальне підприємство МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури»:

Проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. Замостянської - від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського коштуватиме 1,128 млн. гривень;

ПКД на реконструкцію вул. Стрілецької - від вул. Замостянської до вул. Тімірязєва обійдеться в 475,7 тис. гривень;

ПКД на капітальний ремонт території на перехресті вул. Максимовича та Хмельницьке шосе (біля церкви євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія») коштуватиме 528,6 тис. гривень;

ПКД на капітальний ремонт зони благоустрою по вул. Хмельницьке шосе зі сторони лісопарку (3 черга) – коштуватиме 48,6 тис. гривень.

Проектно-кошторисну документацію на реконструкцію площі «Майдан Небесної Сотні» виготовить ДП «Державний науково-дослідний та проектний інститут «НДІ проектреконструкція» за 148,7 тис. гривень.

Замостянська

 

Стрілецька

 

Перехрестя Хмельницьке шосе – Максимовича

 

Лісопарк

 

Майдан Небесної Сотні

 

Вiнниця.info

  Материалы по теме