Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Готувати вдома – модно. Зберігайте сімейні традиції з «Гостинною оселею»

Готувати вдома – модно. Зберігайте сімейні традиції з «Гостинною оселею»

 Кулінарія з кожним роком займає все важливіше місце в житті сім’ї. Харчуватися вдома знову стає модно. Домашній затишок, смачна їжа, запах духмяної випічки – створюють неповторну гармонію та насолоду в кожному куточку.

Торгова марка «Гостинна оселя», як справжня подруга, завжди приходить на допомогу господиням – зі своїми порадами та секретами. А криються вони у якості:

- продукція проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва

- не містить ГМО, пестицидів та інших шкідливих речовин

- сучасні технологічні дозволяють зберегти в крупі максимум корисних речовин: вітаміни, макро- й мікроелементи

«Гостинна оселя» пропонує великий вибір круп – для корисних сніданків, ситих обідів і святкового столу. Борошно вищого ґатунку для пишних пирогів і солодких шедеврів, а ще цукор, родзинки, мак, кольорову кокосову стружку, – аби страви були смачними та красивими.

В асортименті торгової марки – оцет – найкраще підходить для консервації. Коли на дворі не сезон закруток, то всім навряд чи вдасться обійтися без нього на кухні. Він додає яскравості смаку, може пом’якшити продукти або ж, навпаки – зробити твердішими. Все в руках господині.

Готуючи вдома з «Гостинною оселею», ви зберігаєте сімейні традиції, радієте добрій якості продуктів і приємно дивуєтеся цінам.

Продукція ТМ «Гостинна оселя»:

крупа манна крупа гречана крупа кукурудзяна вівсяні пластівці крупа перлова крупа пшенична крупа ячмінна крупа пшенична Артек борошно (пшеничне , кукурудзяне , житнє) пшоно рис (довгозернистий, круглозернистий, пропарений, подрібнений) горох колотий (жовтий та зелений) макаронні вироби лавровий лис панірувальні сухарі сода харчова крохмаль картопляний цукор, цукрова пудра родзинки мак кокосова стружка

ТМ «Гостинна оселя» - вірна подруга кожної господині, яка допоможе зробити ситними та запашними родинні сніданки, обіди і вечері, а святкові застілля - солодкими та барвистими.

  Материалы по теме