Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Дітей, яких шукали в двох областях, знайшли у Вінниці. Одного з хлопців забрала бабуся

Дітей, яких шукали в двох областях, знайшли у Вінниці. Одного з хлопців забрала бабуся

 5 лютого у Вінниці Привокзальній патрульні поліцейські прийняли з потяга двох 13-річних школярів. Хлопчики понад п’ять днів були у розшуку. Вони втекли з Херсонщини до бабусі одного з них, яка мешкає в Калинівському районі. За ці дні діти подолали близько 500 кілометрів.

«Дві області проводили розшук. Діти зникли після навчання. Потім їх бачили у напрямку Миколаївської області. Проходили ретельні обстеження вокзалів, розпитували таксистів. Їх бачили біля одного з сіл Миколаївщини. Приїздили туди, хлопців не знаходили. І ось знайшлися. Аж на Вінниччині», - розповідає Вiнниця.info керівник прес-служби Головного Управління Нацполіції в Херсонській області Ірина Атаманенко.

Втікачів помітила мешканка Вінниці. Вона і викликала правоохоронців.

«Жінка їхала з ними в одному поїзді. Звернула увагу, що вони без супроводу дорослих. Поговорила з ними, вони їй і сказали, що самі з Білозерського району Херсонської області. Їдуть до бабусі в Калинівський район. Ваша мешканка вирішила покликати поліцейських. На вокзалі у Вінниці дітей і прийняли працівники місцевої поліції», - продовжила Атаманенко.

Одного з хлопців забрала бабуся, яка дійсно живе на Вінниччині.

«Жінка написала розписку, що забирає онука. За другим з Херсонщини їде мати. Поки він знаходиться у центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Там він проходить обстеження», - повідомила Вiнниця.info головний спеціаліст сектору професійної дитячої бездоглядності Ірина Воробйова.

Херсонські правоохоронці також повідомили, ці двоє хлопців тікають з дому вже не перший раз.

«Явних причин для того, щоб вони тікали, то немає. Діти живуть в нормальних середньостатистичних родинах. Напевно, просто їм подобається мандрувати. Коли вони повернуться додому, з ними проведуть бесіди спеціалісти», - зауважила Атаманенко.

Вiнниця.info

  Материалы по теме