Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Багатодітна сім’я, яку врятували з пожежі на Вінниччині, планує відремонтувати будинок

Багатодітна сім’я, яку врятували з пожежі на Вінниччині, планує відремонтувати будинок

 В ніч на 4 березня у Могилів-Подільському врятували з пожежі багатодітну сім’ю. Загоряння виникло в одній з кімнат житлового будинку. Коли бійці служби «101» зайшли до приміщення, то в диму і помітили жінку з маленьким хлопчиком на руках. В будинку перебували ще троє дівчаток – 8-ми, 10-ти і 16-ти років.

Вогонь в оселі побачили сусіди. На щастя, пожежники приїхали швидко, тому полум’я не встигло розповсюдитись на усю площу приміщення. Каретою швидкої допомоги «погорільців» доставили до центральної районної лікарні – переодягнули, нагодували…

«Наступного дня Оксана Колобова поїхала із двома меншими дітьми до родичів у Молдову. Двоє старших зашилися з батьком (він розлучений з мамою). Люди допомагають речами. Діти найбільше шкодують, що згорів телевізор і комп’ютер.

Міська рада готова виділити кошти сім’ї – і на ремонті на техніку, тільки потрібно, щоб пані Оксана написала відповідну заяву. Як тільки вона це зробить, можна буде все офіційно оформити», - розповів журналісту Вінниця.info заступник міського голови Могилів-Подільського Віталій Криган.

Купувати новий будинок для вінничан не будуть.

У мерії додають, раніше сім’я стояла на обліку як така, що перебуває у складних життєвих обставинах. Наголошують – спиртним не зловживали.

«Справа в тому, що пані Оксана художниця, а творчі люди вони досить специфічні. Бувало, захопившись малюванням, вона забувала про дітей. Тому у соціальних служб були зауваження щодо гігієни в домі. Але останнім часом нічого подібного не виникало», - додає Віталій Криган.

За висновками рятувальників, хата загорілася через коротке замикання, адже родина відмовилася від газопостачання і грілася калорифером.

Фото рятувальників з місця пожежі

Вінниця.info

  Материалы по теме