Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

Американський журналіст, який побував на Вінниччині після вибухів, назвав феєрверком економіку регіону

Американський журналіст, який побував на Вінниччині після вибухів, назвав феєрверком економіку регіону

 В «Українському бізнес журналі» опублікували матеріал про Вінниччину. Журналіст Джеймс Брук написав статтю «Справжні феєрверки Вінниці – економічні», яку було розміщено після вибухів на складах з боєприпасами під Калинівкою, коли весь світ облетіли фото з вогняним стовпом. Але в публікації йдеться не про надзвичайну ситуацію, а про економічний прорив Вінниці. Джеймс Брук називає Вінницю однією з найбільш динамічний провінційних столиць України.

«Нові заводи, квартири, які з’являються мов гриби, та відновлений аеропорт – говорять про ріст Центральної України», - зазначено в короткому описі.

В статті йдеться про будівництво заводу холодильного обладнання UBC Group, робочі місця на Fujikura, механізацію сільського господарства та суттєву кількість вищих навчальних закладів, серед яких Донецький університет, що переїхав з окупованої території. Зазначено і про зручне залізничне сполучення та перспективи місцевого аеропорту.

Повна версія статті: «Vinnytsia’s Real Fireworks are Economic».

Загалом, англомовне видання розміщує публікації та новини про український бізнес, технології, транспорт, енергетику, сільське господарство, закон, владу і медіа в п’яти українських містах – Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів.

Вінниця.info, фото з сайту theubj.com

  Материалы по теме