Полная версия сайта Житомир Новости
 Винница Online
 / 

4 нових ДНЗ. Де у Вінниці будують дитячі садочки і коли їх планують завершити. Фото

4 нових ДНЗ. Де у Вінниці будують дитячі садочки і коли їх планують завершити. Фото

 Сьогодні у Вінниці триває будівництво чотирьох дитячих садочків. Всі вони знаходяться у різних мікрорайонах міста і зводяться за рахунок коштів інвесторів – поруч з новобудовами. Загалом дошкільні заклади вміщуватимуть 510 малюків.

Найбільший з них розташується на Старому місті – вулиця Покришкіна. Триярусне приміщення розраховане на 210 діток. 14 лютого редакції повідомили, що будівництво ДНЗ вже завершено. Наразі вирішують питання каналізування. Однак ввести в експлуатацію його зможуть тільки до кінця 2018-го.

 

Ще один триповерховий садочок буде на Тяжилові. ДНЗ на вулиці Ватутіна вже має назву – «Східна перлина». Заклад вміщуватиме 120 малюків. На першому поверсі розміститься ясельна і старша група. Також приміщення медичної допомоги, пральні і харчоблок. Другий облаштують для молодшої і середньої груп. Заняття з музики, навчання й ігри проходитимуть також на цьому ярусі. Третій поверх запроектований для найстарших діток – 5-7 років. Там же розташується спортзал. Завершити спорудження мають вкінці літа 2018-го.

 

Триповерховий ДНЗ «виростає» на вулиці Трамвайній (біля депо). Він вміщуватиме 100 діток. Встановлення вікон, дверей, утеплення фасаду, проведення усіх комунікацій та внутрішні роботи розпочнуть весною. За словами робітників, здати ДНЗ планують в 2019 році в четвертому кварталі. Сьогодні будівля готова приблизно на 50%.

 

Найменший дитячий садочок буде поруч ринку «Світанок» - на Замості. Там зводять два поверхи для 80 малюків. Дошкільний заклад розрахований на 4 групи, в кожній по 20 дітей. Каркас садочка вже є, залишилися оздоблювані роботи: пофарбувати, постелити плитку, встановити сантехніку, облаштувати каналізацію, водопровід. В будівлі вже встановили вікна і частково двері. Будівництво дитячого садочка планують завершити у 2018 році.

Нагадаємо, що 2 лютого у Вінниці на вулиці Олега Антонова, 13-а відкрили новий триповерховий дитячий садочок №20 «ДзВінка». Розрахований він на 12 груп. Вміщуватиме 360 дітей. Півроку тому в мікрорайоні «Академічний» відчинив двері для малечі кольоровий «Пазлик». Заклад розрахований на 7 груп – 210 діток.

Вінниця.info

  Материалы по теме